Prekyba internetu - puikus verslo startas 
Elektroninių parduotuvių kūrimas

Kurdami elektronines parduotuves naudojame populiariausias atviro kodo komercijos sistemas - OpenCart, Woocommerce, Prestashop.

Kurios yra nuolatos atnaujinamos bei tobulinamos kūrėjų ir programuotojų savanorių, taip pat joms yra sukurta daug mokamų bei nemokamų modulių, kurių pagalba galite sutaupyti daug pinigų individualiems programavimo darbams.

Kadangi elektroninės parduotuvės yra sukurtos panaudojant žinomas komercijos sistemas, tai netgi pakeitus programuotoją ar įmonę, jiems būtų lengviau susivokti kode, o svetainės administratoriui kelti ar tvarkyti prekes, kelti informaciją, reklaminius banerius ir panašiai.

Visas elektronines parduotuves kuriame prisitaikančias prie skirtingų įrenginių, kad būtų patogu apsipirkti ne tik su kompiuteriu, bet ir su telefonu ar planšete.

Sukursime Jums pilnai funkcionuojančią, jūsų verslo tematiką atitinkančią elektroninę parduotuvę, integruosime mokėjimus, paruošime pristatymo būdus, išmokysime naudotis el. komercine sistema. Klientams pagal galimybes ir poreikius pasiūlysime optimaliausią ir prieinamą variantą. Mums svarbus kiekvienas klientas!

Mąstote pradėti nuosavo prekybos verslą?

Turite produktą ar prekes kurias norite parduoti, bet nežinote nuo ko pradėti, kokį juridinį asmenį atsidaryti, kur išsinuomoti patalpas ir rasti pardavėjų ir pinigų jiems išlaikyti?

Kodėl elektroninė komercija yra pranašesnė ir yra lengviau realizuojama?

Pradėkime nuo to, kad Jums nereikės nuomotis patalpų, ieškoti geriau pasiekiamos ir matomos, bei brangiau kainuojančios vietos, nes visas prekes galėsite išsiųsti savo klientui tiesiai į namus. Šiuo metu tam yra net keletas pristatymo būdu, pradedant nuo populiariausiojo - pristatymo kurjeriu, baigiant Omniva, Lietuvos pašto paštomatais ar pristatymu į pašto skyrių.

Kitas ne ką mažiau svarbesnis aspektas - darbuotojai. Pradžioje galite skirti tam tik dalį savo laiko administruojant elektroninę parduotuvę, keliant prekes, pildant aprašymus, pakuojant bei siunčiant prekes. Jums nebūtina turėti pardavėjų ar kito aptarnaujančio personalo.

Prekiauti internetu jums pakanka išsitraukti ir individualios veiklos pažymėjimą. Registruojant individualią veiklą, jums reikės EVRK kodo, o internetinei parduotuvei priskiriamas šis: 479100 – “užsakomasis pardavimas paštu arba internetu”.

Ir vienas svarbiausių aspektų - elektroninė parduotuvė pasiekia vartotojus iš viso pasaulio. Plėskite savo galimybes, reklamuokitės, leiskite jus pažinti vis didesniam klientų, pirkėjų ratui ir sėkmė jūsų kišenėje. Lietuvoje turime tris milijonus žmonių, kai tuo tarpu visoje Europoje turime dešimtis ir dešimtis milijonų, kurie galbūt ieško jūsų produkto, bet apie jį nieko nežino. Nedelskite ir pradėkite prekiauti jau šiandien!

Elektroninė komercija kas tai ?

Elektroninė komercija – prekių ar paslaugų pirkimas bei pardavimas internetu

Internetinė prekyba plėtojasi ne viena dešimtmetį, tačiau tik 1995 m. buvo įkurta didžiausia internetinių aukcionų bendrovė „eBay“ ir didžiausia el. komercijos bendrovė „Amazon“, o 1998 m. el. mokėjimų bendrovė „PayPal“. 2000 m. sprogo interneto bendrovių burbulas, kuomet subliuško ištisa virtinė nepelningų el. komercijos startuolių. 2002 m. laikomi tikrosios el. komercijos pradžia, 2008 m. – mobiliosios komercijos, kai pasirodė „Apple“ bendrovės telefonas „iPhone“.

2015 m. 32 % Lietuvos gyventojų įsigijo prekių arba paslaugų internetu. Tais pačiais metais 65 % Europos sąjungos gyventojų apsipirkinėjo internetu. 2015 m. el. prekybos pardavimai JAV sudarė 7,5 % visų mažmeninės prekybos pardavimų, tačiau pastarieji pardavimai davė daugiau pajamų avalyne, drabužiais bei elektronikos prekėmis prekiaujančioms įmonėms. Kiti analitikai teigia, kad el. pardavimai sudaro apie 40 % visų mažmenos pardavimų, jeigu būtų atmestos rečiau internetu parduodamas prekės – maistas, gėrimai ir statybines medžiagos. 2016 m. JAV buvo pirmieji metai, kai išmaniųjų telefonų vartotojai atnešė daugiau pajamų el. komercijos bendrovėms nei asmeninių kompiuterių naudotojai.