Pasirinkite miestą

Skelbimų talpinimo taisyklės

Registruodamasis šioje svetainėje Vartotojas sutinka su šiomis taisyklėmis * ir prisiima jose nurodytas teises ir pareigas, susijusias su skelbimų pateikimu svetainėje.

Dėmesio! Šios taisyklės taikomos tiek nemokamiems, tiek mokamiems skelbimams („Premium“, VIP skelbimai), kurie skelbiami svetainėje https://itprekyba.lt. Nustačius pažeidimų, mokami skelbimai taip pat gali būti užblokuoti.

Jei yra informacijos, kad paskelbti skelbimai pažeidžia Svetainės taisykles, galiojančius įstatymus ir (arba) trečiųjų šalių teises, https://itprekyba.lt turi teisę bet kada patikrinti ir (arba) pašalinti tokius skelbimus, taip pat apriboti veiksmus Vartotojo, paskelbusio šiuos skelbimus svetainėje.

Svetainės administracija pasilieka teisę atsisakyti skelbti skelbimą, jei Vartotojas sistemingai pažeidžia svetainės taisykles ir patvirtina kitų vartotojų skundus dėl skelbimo.

Bendrosios nuostatos
Reklamos turinys neturi prieštarauti įstatymui „Dėl reklamos“ .
Neskelbkite https://itprekyba.lt paslaugų / draudžiamų prekių ir paslaugų.
Draudžiama skelbti vartotojų skelbimus, kurie neturi siūlomo objekto / paslaugos arba neturi dokumentais pagrįstos teisės atlikti teisėtą sandorį.
Vartotojas gali turėti tik vieną registraciją (paskyrą) svetainėje. Neperregistruokite į kitą el. Laišką.
Nepateikite to paties skelbimo (siūlančio tą patį produktą ar paslaugą) vėl ir vėl, nepaisant to, ar skelbiate juos skirtinguose regionuose, ar kategorijose.
Į vieną skelbimą įdėkite vieną konkretų produktą / paslaugą. Išimtis yra „rinkinio“ pasiūlymas, kuris parduodamas / nuomojamas kaip visuma, nurodant viso rinkinio kainą.
Negalima dėti bendro reklaminio pobūdžio skelbimų, interneto išteklių (portalų, forumų, pažinčių svetainių ir kt.), Verslo (parduotuvių, įmonių) skelbimų.
Neskelbkite skelbimų, kuriuose prašoma materialinės pagalbos, lėšų rinkimo gydymui, aukų ir kt.
Neleidžiama skelbti skelbimų, kuriuose yra sąmoningai melagingos informacijos, finansinių „piramidžių“ ir kitų abejotinų pajamų gavimo būdų.
Pasirinkite skiltį, kuri geriausiai atitinka jūsų skelbimo temą, taip pat regioną, atitinkantį faktinę jūsų produkto vietą.
Pvz .: „1 kambario butas Vilniuje“, skelbime nurodytas regionas turi būti Vilnius, o ne Kaunas ar Klaipėda ir kt.

Jei jūsų pasiūlymas nebeaktualus, nedelsdami pašalinkite skelbimą iš skelbimo po operacijos.
Skelbimai priimami skelbti tik rusų kalba ir parašyti kirilica, išskyrus skyrių „Darbas“, kuriame skelbimus galima skelbti anglų kalba. .
Neleidžiama reklamuoti, kai trūksta dalies esminės informacijos apie reklamuojamą produktą, apie jo pirkimo ar naudojimo sąlygas, jei iškreipiama informacijos prasmė ir klaidinami reklamos vartotojai.
Skelbimo laukų užpildymo reikalavimai:
Antraštė
Skelbimo pavadinimas turi atitikti jo turinį.
Nenaudokite pasikartojančių klaustukų, šauktukų ir kitų ženklų, taip pat žodžių, kurie pritraukia dėmesį, pavyzdžiui, „Skubu !!!“, „Parduodu!“, „Pirk!“, „Puikus pasiūlymas“ ir kt.
Nepateikite kontaktinės informacijos (telefono numeris, fizinis / juridinis / elektroninis adresas (el. Paštas), svetainės pavadinimas (nuorodos), ICQ, „skype“, įmonės pavadinimas ir kt.).
apibūdinimas
Skelbime turėtų būti pateikiama išsamiausia informacija apie konkretų jūsų siūlomą produktą / paslaugą. Leidžiama nurodyti susijusią informaciją: pirkimo, pristatymo sąlygas ir galimybes, informaciją apie nuolaidas ir dovanas, perkamos prekės montavimą ir montavimą ir kt.
Negalima aprašyti reklaminio pobūdžio pardavimo dalyko galimybių.
Skelbimo tekste neturėtų būti kontaktinės informacijos (telefono numeris, fizinis / juridinis / elektroninis adresas (el. Paštas), svetainės pavadinimas (nuorodos), ICQ, „skype“ ir kt.).
Didelių raidžių vartoti negalima, išskyrus didžiųjų žodžių ir tikrinių vardų pirmąsias raides.
Apraše nepriimtina naudoti raktinių žodžių, kad būtų lengviau ieškoti pardavėjo skelbimų, išvardyti keli produktai, pateikti kainoraščiai.
Kaina
Kaina turi atitikti faktinę objekto / paslaugos kainą.
Kaina turi būti sveikasis skaičius, neleidžiama nurodyti žodžių, kurie pakeičia kainą (pavyzdžiui, „brangi“, „nebrangi“, „simbolinė kaina“ ir kt.).
Kaina turi būti nurodyta visam pardavimo / nuomos objektui. (Pvz., Parduodant daiktą išsimokėtinai, kaina turi būti nurodyta visa, o ne

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų vartotojo patirtį. Tęsdami tolesnį svetainės naudojimą, jūs sutinkate su tuo. Daugiau informacijos rasite Slapukų politika

Supratau
Aukcionas baigtas
min
sek
Pasirinkta
Pridėti